Moja przygoda z pośrednictwem zaczęła się przed kilkunastu laty, kiedy to po raz pierwszy postanowiłem kupić mieszkanie. Podczas spotkań z fachowcami i nie tylko fachowcami poruszającymi się na rynku nieruchomości, jako osoba zupełnie nie znająca tego typu działalności spotykałem się z różnymi postawami ludzi, do których zwracałem się o pomoc w rozwiązaniu moich problemów i oczekiwań. Miałem do czynienia z typowymi „handlarzami adresami”, którym nie warto poświęcać uwagi, jak i profesjonalistami, którzy wywarli na mnie tak ogromne wrażenie, że zacząłem zastanawiać się nad zmianą swoich kwalifikacji zawodowych, co w efekcie skutkowało konkretnymi działaniami.

 

Postanowiłem zdobyć zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami. Po kilkuletnim procesie zdobywania doświadczenia i konsekwentnemu dążeniu do celu, po odbyciu specjalistycznych szkoleń i praktyki w zawodzie, złożyłem egzamin państwowy i otrzymałem licencję zawodową uprawniającą mnie do samodzielnego wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Moje nazwisko znalazło się wśród elitarnej grupy zawodowej zamieszczonej w Rejestrze Pośredników, publikowanym w Internecie na stronie Ministerstwa Infrastruktury, jako pośrednika w obrocie nieruchomościami, posiadającego licencję o numerze 6843. 

Po kilku latach pracy w różnych biurach nieruchomości, postanowiłem rozpocząć działalność pod „własną flagą”.

 

 

Nasze biuro nieruchomości pracuje zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami, zasadami Kodeksu Etyki Zawodowej oraz Standardami Zawodowymi Pośredników w Obrocie Nieruchomościami gwarantując jakość, rzetelność, odpowiedzialność i serdeczną atmosferę.

 

Na zlecenie naszych Klientów kompleksowo przygotowujemy i przeprowadzamy transakcje, dokonujemy analiz oraz opinii na temat wartości rynkowej nieruchomości, poszukujemy konkretnych nieruchomości.


Nie pracujemy sami. Powierzając nam sprzedaż nieruchomości, gwarantujemy Państwu, że oferta znajdzie się we wszystkich biurach nieruchomości należących do Systemu MLS ( Multiple Listing Service - System Wielokrotnego Oferowania).

Współpracujemy z rzeczoznawcami majątkowymi, zarządcami nieruchomości, geodetami, prawnikami i kancelariami notarialnymi.

 

ul. Miła 29 m. 22 
01-033 Warszawa 

tel.: 226 360 052, 602 550 560 
fax.: (22) 636 00 52